Jump to content

Photo

RGPPC atkal Mod?

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 RGPPC

RGPPC

Newbie

• Biedrs
  • Pip
  • 9 posts

Posted 17 April 2018 - 10:16 AM

Oblīgati!

Tev jābūt vismaz 16 gadiem/15 drīz 16

Tev jābūt iepriekšējai pieredzei/ir

Tev jābūt labām latviešu valodas prasmēm /ir

Tev jābūt labi strādājošam mikrofonam/ir

Tev ir jābūt sasveicināšanas rakstam/ir

Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 4 nedēļas/nav, bet ar laiku būs

Tev jābūt vismaz 50 postiem/nav, bet ātri postus uzmaukšu..

Tev jābūt rekomendācijai no augstāk stāvošām personām.../ nuuu, tu varbūt mani neatceries, bet biju labs modiņš, no iepriekšējās sezonas ar Exx0. Ayee varētu aizlikt kādu labu vārdu par manīm.

Anketa ko tev ir jāaizpilda.

Spēles vārds - RGPPC
Vecums - 15
Kādēļ tieši tevi mums jāizvēlas - Jo būšu jau otro sezonu šajā projektā, kā arī iepriekš biju moderātors. bija labas rekomendācijas no servera spēlētājiem vienmēr viņiem kautkā izspalīdzēju + vēl es un Exx0 bijām vienīgie aktīvi.
Sasveicināšanās links - 
https://duplet.lv/f/...rgppc-saka-čau/
Motivācijas vēstule - Ar tevi un Ayee iepriekšējā sezonā bija interesanti, cerams šo arī būs, kā arī ceru ka serverī būs mazāk hakeru, nodevēju, kautgan tā nebūs problēma viņus izmest no servera :). Esmu gatavs darīt visu iespējamo šajā projektā lai tas strādātu un ietu ilgu laiciņu, protams kādu santīmu arī pelnīs..+ vēl nēsmu nodevis šo projektu, esmu vienmēr cienījis administrāciju.
Rekomendācija no moderatora, administratora - Exx0, un Ayye? Iepriekšējā sezonā nebija daudz hakeru par laimi, bet tā viņiem būtu ko par mani uzsraktīt..

RGPPC

• 0

#2 ExxO

ExxO

Newbie

• MC Admins
  • Pip
  • 2 posts

Posted 23 April 2018 - 12:28 AM

Iepriekšējā sezonā biji diezgan aktīvs. Neiesaistījies asumos, prati visu kontrolēt, būšu preiecīgs tevi atkal redzēt šajā sezonā.

Pieņemts.

• 0

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users